Синдром вагінальних виділень. Проблема з багатьма невідомими
2 липня 2020 року (17:00 - 20:00)
В 2019 році під егідою ГО "УАКЦП" проходило велике статистичне дослідження "Стосовно ситуації на поширеність синдрому вульвовагінальніх інфекцій (СВВ) в Україні". Серед 1150 зареєстрованих лікарів до фінального етапу дійшли 472. Отримано більш ніж 40 тис. анкет із статистикою на захворюваність на СВВ в Україні, методам діагностики та лікування. Прийшов час поділитися результатами та порівняти тактичні національні підходи з міжнародними стандартами.
ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ
Володько Наталія Антонівна
Президент ГО "УАКЦП", професор кафедри онкології та мед. радіології ЛНМУ ім. Данила Галицького, д.мед.н., професор
Татарчук Тетяна Феофанівна
Президент ВГО «Асоціація гінекологів-ендокринологів України», член-кореспондент НАМН України, д.мед.н., професор
Калугіна Людмила Вадимівна
Головний науковий співробітник відділення ендокринної гінекології ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України» та відділу репродуктивного здоров’я ДНУ «ЦІМТ НАН України», д.мед.н.
Дунаєвська Вікторія Вікторівна
Лікар-онкогінеколог Національного інституту раку МОЗ України, асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО імені П.Л.Шупика, к.мед.н.
Рикова Ольга Василівна
Асистент кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО імені П.Л.Шупика, керівник клінічного напряму лабораторії Synevo
Ключові елементи інтерактивної участі онлайн
  • Підключитися до трансляції
    Трансляція симпозіуму відбудеться у відкритому доступі на yotube-каналі Femina.HealthHUB Доступ отримаєте на e-mail з копією у viber та telegram в день проведення заходу
  • Дзвінок у студію
    Протягом онлайн-зустрічі у учасників є можливість подзвонити у студію на телефонний номер +380976745156 та адресувати питання до лектора або до модератора. Дзвінки в студію будуть прийматися протягом часу дискусійної панелі.
  • Viber-питання
    Кожен учасник, що приєднався до трансляції, матиме можливість написати своє питання до лектора на viber +380976745156 і ми обов'язково обговоримо це в прямому ефірі.
СЕРТИФІКАЦІЯ ЗАХОДУ
Участник онлайн-симпозіуму отримує 2 бали безперервного розвитку для врахування їх при атестацiї на присвоєння (пiдтвердження) лiкарської квалiфiкацiйної категорiї. Для отримання сертифікату обов'язкова реєстрація та складання тестів після заходу.
Координаційний центр
ГО "Міждисциплінарний медичний альянс"
Технічна підтримка
Тел: +38(067)5083175 (Олена), +38(096)3697711 (Дмитро)
E-mail: info@healthhub.com.ua
WhatsApp
Viber
Messenger
Mail
Phone