UACCP

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДУ “ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ ІМЕНІ АКАДЕМІКА О.М. ЛУК’ЯНОВОЇ НАМН УКРАЇНИ”

ГО «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОЛЬПОСКОПІЇ ТА ЦЕРВІКАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ»

Рада експертів
ПРИСВЯЧЕНА МІСЯЦЮ БОРОТЬБИ ІЗ РШМ
із відкритим засіданням ГО «УАКЦП»
26.01.2021
16:00 – 18:00
Січень 2021 року розпочався не тільки Різдвяними святами, але й компанією обізнаності про рак шийки матки, що проводиться ВООЗ та відбувається у соціальних та професійних громадах по всьому світі.
Щороку понад півмільйона жінок, переважно молодих, захворює на рак шийки матки (РШМ) і понад 300 тисяч пацієнток помирає. В нашій державі РШМ - основна причина смерті жінок репродуктивного віку. Водночас – природа цього виду злоякісної пухлини вже добре відома і насправді може перестати існувати як проблема громадського здоров’я, то му що це та онкологічна хвороба, яку можна запобігти і вилікувати.

Вакцинація проти ВПЛ, як захід первинної профілактики, продемонструвала високу ефективність в попередженні виникнення передраків та раку шийки матки. Широке залучення жіночого населення в розвинених країнах до цервікального скринінгу дозволило в рази знизити захворюваність на рак шийки матки. Отже світ уже має необхідні інструменти для профілактики та лікування цієї хвороби.
26 січня 2021 року
о 16:00
запрошуємо колег долучитися до відкритого засідання Асоціації кольпоскопії та цервікальної патології для обговорення проблем і можливостей впровадження всесвітньої стратегії у боротьбі із РШМ!
Наші спікери
 • Володько Наталія
  Антонівна
  Президент ГО «Українська Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології», професор кафедри онкології та радіології Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького, д.мед.н.
 • Антипкін Юрій Геннадійович
  Директор ДУ «ІПАГ імені О.М. Лук’янової НАМН України», академік НАМН України, академік-секретар відділення клінічної медицини НАМН України, д.мед.н., професор
 • Татарчук Тетяна Феофанівна
  Заступник директора ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», віце-президент ГО "Українська Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології", член-кореспондент НАМН України, д.мед.н., професор
 • Палійчук Ольга Володимирівна
  Директор МЦ «АНДРОМЕДА+», лікар гінеколог-онколог Обласного центру онкогінекології та здоров’я жінки КНП «Черкаський ООД», член Правління та керівник Черкаського осередку ГО "Українська Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології", к.мед.н.
 • Шевченко Ольга
  Василівна
  Асистент кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО імені П.Л.Шупика, керівник клінічного напряму лабораторії Synevo
 • Стеблянко Микола Вікторович
  Керівник Громадського Об’єднання «Ротарі клубів України», куратор програми Ротарі Інтернешнл та USAID «Серця Європи» в Східній Європі, Паст-Губернатор Д2232 (Україна/Білорусь)
За підтримки наших партнерів
Громадська організація «Українська асоціація кольпоскопії та цервікальної патології»
Технічна підтримка
Тел: +38(067)5083175 (Олена), +38(096)3697711 (Дмитро)
info@uaccp.com.ua