UACCP

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДУ “ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ ІМЕНІ АКАДЕМІКА О.М. ЛУК’ЯНОВОЇ НАМН УКРАЇНИ”

ГО «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ КОЛЬПОСКОПІЇ ТА ЦЕРВІКАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ»

Рада експертів
ПРИСВЯЧЕНА МІСЯЦЮ БОРОТЬБИ ІЗ РШМ
із відкритим засіданням ГО «УАКЦП»
26.01.2021
16:00 – 18:00
Січень 2021 року розпочався не тільки Різдвяними святами, але й компанією обізнаності про рак шийки матки, що проводиться ВООЗ та відбувається у соціальних та професійних громадах по всьому світі.
Щороку понад півмільйона жінок, переважно молодих, захворює на рак шийки матки (РШМ) і понад 300 тисяч пацієнток помирає. В нашій державі РШМ - основна причина смерті жінок репродуктивного віку. Водночас – природа цього виду злоякісної пухлини вже добре відома і насправді може перестати існувати як проблема громадського здоров’я, то му що це та онкологічна хвороба, яку можна запобігти і вилікувати.

Вакцинація проти ВПЛ, як захід первинної профілактики, продемонструвала високу ефективність в попередженні виникнення передраків та раку шийки матки. Широке залучення жіночого населення в розвинених країнах до цервікального скринінгу дозволило в рази знизити захворюваність на рак шийки матки. Отже світ уже має необхідні інструменти для профілактики та лікування цієї хвороби.
26 січня 2021 року
о 16:00
запрошуємо колег долучитися до відкритого засідання Асоціації кольпоскопії та цервікальної патології для обговорення проблем і можливостей впровадження всесвітньої стратегії у боротьбі із РШМ!
Наші спікери
Володько Наталія
Антонівна
Президент ГО «Українська Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології», професор кафедри онкології та радіології Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького, д.мед.н.
Антипкін Юрій Геннадійович
Директор ДУ «ІПАГ імені О.М. Лук’янової НАМН України», академік НАМН України, академік-секретар відділення клінічної медицини НАМН України, д.мед.н., професор
Татарчук Тетяна Феофанівна
Заступник директора ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», віце-президент ГО "Українська Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології", член-кореспондент НАМН України, д.мед.н., професор
Палійчук Ольга Володимирівна
Директор МЦ «АНДРОМЕДА+», лікар гінеколог-онколог Обласного центру онкогінекології та здоров’я жінки КНП «Черкаський ООД», член Правління та керівник Черкаського осередку ГО "Українська Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології", к.мед.н.
Шевченко Ольга
Василівна
Асистент кафедри акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО імені П.Л.Шупика, керівник клінічного напряму лабораторії Synevo
Стеблянко Микола Вікторович
Керівник Громадського Об’єднання «Ротарі клубів України», куратор програми Ротарі Інтернешнл та USAID «Серця Європи» в Східній Європі, Паст-Губернатор Д2232 (Україна/Білорусь)
За підтримки наших партнерів
Громадська організація «Українська асоціація кольпоскопії та цервікальної патології»
Технічна підтримка
Тел: +38(067)5083175 (Олена), +38(096)3697711 (Дмитро)
info@uaccp.com.ua