UACCP-СЕРТИФІКОВАНИЙ ОДНОДЕННИЙ
ТРЕНІНГ-ПРАКТИКУМ З КОЛЬПОСКОПІЇ


«Передпухлинна патологія шийки матки.
Національний консенсус - впровадження в клінічну практику»


6 липня/ 2019 (10:00 - 16:00)
м. Дніпро. Premier Hotel Abri
День
Час
Хвилини
Секунди
Після сплати обов'язково відправити квитанцію на e-mail info@uaccp.com.ua з контактами (ПІБ, телефон), або зателефонувати: 0675083175
Cплатити участь онлайн
(не член UACCP)
5200,00 грн
Сплатити
Cплатити участь онлайн
(член UACCP)
???,00 грн
Сплатити
Володько Наталія Антонівна
Президент ГО «Українська Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології», професор кафедри онкології та медичної радіології ЛНМУ імені Д. Галицького, д.мед.н.
Володько Наталія Антонівна
Президент ГО «Українська Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології», професор кафедри онкології та медичної радіології ЛНМУ імені Д. Галицького, д.мед.н.
Цитологічні, кольпоскопічні і морфологічні еквіваленти цервікальної інтраепітеліальної неоплазії
Розгляд клінічних випадків у пацієнток з цервікальною патологією та обтяженим гінекологічним анамнезом
Дискусійні питання Українського національного консенсусу з менеджменту цервікальної патології
ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ
ВАШІ МОЖЛИВОСТІ ПРИ УЧАСТІ
  • СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА
    Офіційний сертифікат 10 балiв щорічного медичного портфоліо та врахування при атестацiї вiдповiдно до наказу МОЗ України вiд 22.02.2019 № 446
  • ДРУКОВАНІ МАТЕРІАЛИ
    Практичне застосування Національного консесусу з менджменту цервікальної патології (кожному учаснику-консенсус в таблицях)
  • АТЛАС ALBERT SINGER
    Ви матимете можливість стати власником атласу Albert Singer (5 книжок їде у Дніпро для найбільш активних учасників тренінгу)

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ - 2200 грн
(для членів UACCP - 1800 грн)

До вартості участі входить: участь у майстер-класі, робочий блокнот з друкованою версією консенсусу, обід, сертифікат від UACCP


Реквізити для оплати (ПриватБанк):

ГО «Українська асоціація кольпоскопії та цервікальної патології»
р/р 26007053744946, КБ "Приватбанк", МФО 325321, ЄДРПОУ 41382513
Призначення платежу:
«Благодійна допомога на майстер-клас, 6 липня 2019 (прізвище, ім'я, по-батькові учасника - повністью)»

Реєстрація
Натискачі кнопку, погоджуюсь з обробкою персональних даних
Основною метою діяльності Асоціації є об'єднання лікарів-онкогінекологів, акушерів-гінекологів та цито- і патоморфологів в Україні для обміну досвідом та впровадження інноваційних технологій в менеджменті неопластичних процесів нижнього генітального тракту.
Вдосконалення професійної майстерності медичних спеціалістів проходить через організацію науково-практичних заходів між членами UACCP, EFC та IFCPC

Членом Асоціації може кожен, хто має диплом лікаря за спеціалізацією акушерство та гінекологія, онкогінекологія та інш. Необхідно заповнити заяву та надіслати скан-копію на e-mail: info@uaccp.com.ua та орігінал заяви відправити за адресою: 01103, Київ, бул. Дружби Народів, буд. 10, оф./кв. №7
Члени Асоціації мають пільги доступу до інформаційних матеріалів, пільги та зніжки на участь у заходах, що організовує Асоціація, приоритет в реєстрації на заходи.
Кожен член Асоціації має сплачувати членські внески кожен рік, а також зобов'язується брати участь у науково-практичних заходах, що організовує Асоціація не рідше ніж 1-2 рази на рік, приймати участь у голосуванні щодо впровадження діагностично-лікувальних стандартів.
Після заповнення заяви та сплати членського внеску (500 грн/рік) необхідно особисто отримати посвідчення члена Асоціації у вигляді пластикової картки.
ГО «Українська асоціація кольпоскопії та цервікальної патології»
р/р 26007053744946, КБ "Приватбанк", МФО 325321, ЄДРПОУ 41382513
+380675083175

info@uaccp.com.ua